Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Głównymi produktami MEBEL-GROHS są meble wypoczynkowe, sofy oraz zestawy 3+1+1 i ich kombinacje. Zapraszamy do galerii, gdzie zapoznacie się Państwo z naszymi projektami. Zapewniamy transport, montaż oraz dwuletnią gwarancję na nasze produkty.

Komplety wypoczynkowe to sposób na kompleksowe wyposażenie salonu. Najczęściej zestaw mebli wypoczynkowych składa się z takich elementów jak sofa i fotele, są także warianty w skład których wchodzą sofy trzy i dwu osobowe z fotelem lub pufą. Wszystkie oferowane na naszej stronie meble wypoczynkowe to produkty wysokiej jakości, dla których przygotowano różne grupy tkanin obiciowych. Szeroka paleta kolorystyczna umożliwia dobranie tkaniny, która będzie współgrała z kolorystyką pomieszczenia. Poza prezentowanymi przykładami możliwe jest także skompletowanie zestawy w oparciu o inne dostępne na naszej stronie meble jak fotele, sofy oraz narożniki pokojowe.

Meble wypoczynkowe, które posiadamy w ofercie to produkty rafujące wysoki komfort oraz dobrą jakość. W skład oferty wchodzą wersalki, sofy rozkładane i kanapy. Tym co cechuje naszą ofertę jest bogata kolorystyka obić dla oferowanych mebli. Stosowane są w nich najnowsze rozwiązania oraz dobrej jakości materiały obiciowe. Głównym zadaniem jakie stawia się przez meblami wypoczynkowymi jest zapewnienie wysokiego komfortu wypoczynku zarówno w dziennego jak też nocnego, dlatego większość produktów oparta jest na sprawdzonych sprężynach bonelowych. Wybierając produkty z tej kategorii mamy możliwość doboru koloru wybarwienia z dostępnych palet obejmujących po kilkadziesiąt próbek. Większość oferowanych modeli to meble z funkcją spania są to sofy rozkładane i wersalki. Część produktów prezentowanych w tej grupie to elementy większych zestawów, które możemy obejrzeć w kategorii zestawy wypoczynkowe.